78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilián Pazderka (160.218.209.67) --- 2. 3. 2005
Re: Příteli Václave

Díky Libore za reakci a jaksi asi takhle.
Chtěl jsem předem naznačit, že se jedná o .."jisté"... zaměstnance. Já se snažím rozvés diskuzi spíše k prohloubení znalosti stanov. O dalších zaměstnancích tuším, a proto relativní slovíčko:- ...jisté... .

Zuřím, jestli někdo, kdo má podávat informace členům zájmového sdružení, si podává informace jak na trhu - co se hodí.Nanejvýš jde-li o viditelné osobní spory.

Svým způsobem studuji anatomii svazu, jehož jsem členem, a chci vědět víc. Kdysi jsem studoval i anatomii A.m. a tam je to jednodušší.Tato aktivita doufám není trestuhodná a myslím si spíše, že chvályhodná. Jenom mi tu chybí, ten "přednášející" , který pochopil, o čem chci vědět více.Myslím si také, že je tu více takových něž já, kteří chcou poznat svazovou funkčnost v diskusi.
___________________________________________________
Jarolím Libor (e-mailem) --- 2. 3. 2005
RE: Příteli Václave

Toto se zcela jistě týká i zařízení vlastněných ČSV.
Takže tu mimo jiné mluvíš a rozhoduješ o zaměstnaneckých výhodách ve VÚVč Dol, na pokusném včelíně v Zubří, Kývalce, Pekařově a Liběchově a dalších a dále na chovné stanici v Jabloňanech. Nezapomeň na knihovnu, časopis, právníky, sekretářku a uklízečku. A kdoví koho jsem ještě zapomněl.
Nezapomeň na to, až je budeš "konzervovat".
Jsem i vyjednávač kolektivní smlouvy v našem s.r.o. a už teď cítím, jak se ti výše jmenovaní "těší" na šetření svazovými penězi.
Tohle jsou zaměstnanci. A o tom nemám pochyby.

Zajímalo by mně však, zda předsednictvo jsou zaměstnanci. Mám o tom pochybnosti. Nějak si nedovedu představit, že si předseda podepíše sám se sebou zaměstnaneckou smlouvu. Jak pak je toto ošetřeno? Víte to někdo? Nějakou smlouvu či jiný papír mít musí.
Ahoj
Libor Jarolím
Stará Bělá

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 9138


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu