78287

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Eman (194.149.115.135) --- 3. 3. 2005
Re: Amatéři ve vedení ČSV

Namatkou IPB Banka a jine banky, Skoda Plzen, Tatra Koprivnice, Poldi Kladno, Zetor Brno, H-System, Ceske Drahy, Ceska Televize, nekolik nemocnic, nase zdravotnictvi, dalnice D47, Diag Human + ministerstvo zdravotnictvi ...atd. To vsechno vedli profesionalove a kam to dovedli? Kolik miliard z nasich dani se tam utopilo?
Vest obchodni spolecnost na problemovem trhu, kde konkurenti dobre znaji, zneuzivaji ziskane know-how a nestiti se jakychkoli podrazu a skrupuli, je neco zcela jineho nez vest zajmovy svaz "duchodcu".

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 9144


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu