78007

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


pan Josef Menšík (e-mailem) --- 2. 4. 2005
Re: jeden rychly dotaz

1. mezistěny se desinfikují teplotou 117 stupňů C
2. H2SO4 SE POUŽÍVÁ NA CHEMICKÉ ČIŠTĚNÍ VOSKU
3. MOR univerzálů se neboj při prevedení na langstrod jednoduše postavíš jeho nádstavky vystrojené mezistěnami na plodiště místo medníku

pepan
----- Original Message -----
From: Jan Zdeněk
To: Vcelarska konference
Sent: Friday, April 01, 2005 6:16 PM
Subject: Re: jeden rychly dotaz


omlouvam se, neprecetl jsem si Vase predchozi prispevky s odpovedmi na tema "znovu premisteni", takze ted mozna pusobim dojmem zabednence, ktery se neustale dokola pta a necte odpovedi :)
Taky bych to videl radeji na novy oddelek uz na r.m. Langstrothu, ale je mi tech vcel lito. Majitelka zije a pracuje v Nemecku a nema jistotu, ze by byla schopna se o ne postarat...
I kdyz aby z toho nebylo nakonec vic skody, nez uzitku, docela se bojim tech Moravskych univerzalu... Taky se zminila, ze pouziva nejake levnejsi mezisteny, pri jejichz priprave nebyla pouzita H2SO4, takze zrejme z nedesinfikovaneho vosku... Mozna bych se mel, pratele, opravdu nechat presvedcit Vasi argumentaci, ktera stoji, narozdil od te moji, na racionalnich zakladech :) No kazdopadne dam vedet, jak to dopadlo. Langstrothy mam objednane, mely by byt do 14 dnu, takze to je mozna idealni prilezitost poohlednout se po nejakem tom oddelku na tehle mire... Jeden hodny vcelar uz se mi nabidl, ale jedna se o r.v. 165mm a ne 185, ktere budu mit ja (timto se mu omlouvam, ze jsem dosud nechal jeho email bez odpovedi).

Jan Zdenek.
----- Original Message -----
From: Jan Zdeněk
To: Vcelarska konference
Sent: Friday, April 01, 2005 5:59 PM
Subject: jeden rychly dotaz


Zdravim vespolek,

resil jsem tu prechod z 24x39 na 18,5x45 a byla zminena moznost vyrezani dila z ramku a prichyceni do noveho pomoci gumicek. Mate s tim nekdo praktickou zkusenost? Me by totiz zajimalo, jak dostanu plasty z dratku v ramku. Je nutne dratkovani znicit, nebo ten dratek pri znovuprohrati projede i temi kosilkami?

Diky predem za rychlou odpoved :)
Jan Zdenek


------------------------------------------------------------------------------


No virus found in this outgoing message.
Checked by AVG Anti-Virus.
Version: 7.0.308 / Virus Database: 266.8.6 - Release Date: 30.3.2005

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 9535


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu