Soubory pro včelaře ke stažení (čili download)

Stažení souborů z této stránky je na vlastní nebezpečí. Autor souboru sám ručí za to, že soubor není napaden virem - toto ručení vyjadřuje tím, že nám soubor pošle k uveřejnění. Správce této webové stránky zaslané soubory žádným způsobem nekontroluje a neodpovídá za jejich obsah po žádné stránce.

Poslední úprava 2. 3. 2009

Kompletní webové stránky, články a publikace






Soubory ke stažení

V závorce za jménem souboru je uvedena jeho velikost






Některé soubory z FTP archivu staré konference

Soubory sem byly přetaženy na základě úvahy, že na veřejný FTP server umístili tyto soubory jejich původní vlastníci s úmyslem dát je k dispozici nejširší veřejnosti a v této původní intenci zde pouze pokračujeme. Pokud si některý z autorů těchto souborů nepřeje, aby zde byl jeho soubor umístěn, nechť dá zprávu a soubor bude odstraněn. Jestli jsem ve výběru souborů na některý zajímavý zapomněl nebo jej přehlédl, dejte mi vědět.






Galerie obrázků (vhodné např. na plochu do včelařových Windows)

bee_4.jpg bee_7.jpg! bee_8.jpg bee_9.jpg! bee_10.jpg bee_18.jpg bee_25.jpg! bee_27.jpg matka1.jpg queen_1.jpg queen_2.jpg queen_4.jpg queen_6.jpg






Pokud chcete dát ostatním včelařům k dispozici nějaký soubor, zašlete jej v příloze e-mailu nikoliv na adresu konference, nýbrž pouze správci konference, který jej zpřístupní (resp. jeho stažení všem umožní) přes toto webové rozhraní. U takového e-mailu by v "subjectu" (resp. "předmětu") mělo být: "Soubor pro vcelare", a posílejte jej na adresu: (pokud zde e-mailovou adresu nevidíte, zapněte si ve Vašem internetovém prohlížeči povolení javascriptu).

Soubory ve formátu MS Word prosíme posílejte k uveřejnění uložené s příponou RTF (tímto jednoduchým opatřením se zabrání šíření virů, tak proč jej neaplikovat?). Soubory s příponou EXE raději nebudeme z bezpečnostních důvodů rozšiřovat.


Zpět na vstupní stránku Včelařské konference