78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)(e-mailem) --- 26. 11. 2009
předvolební zamyšlení

Nemám v úmyslu někoho jmenovat ,kdo se pouští do předvolební kampaně nastávajícího volebního období ČSV příštího roku.
Možná to ještě mohlo nějaký čas počkat,jak známo včelaři jsou trpěliví,někdy až moc.Ale když to tedy 2-3 již otevřeli,připojuji se také.
Zde na této včelařské konferenci jsou 2 typy lidí,jedni bývalí členové ČSV,kteří před časem ze svazu vystoupili a měli k tomu asi důvod,pak jenom sporadicky i současní členové ČSV povětšině bych řekl že funkcionáři ZO , nu a potom ti začínající,kterým to nic moc neříká. Ti prvně jmenovaní by podle jejich názorů svaz ČSV nejraději zrušili,protože jim vadí dotace a další věci,protože to není podle jejich představ.Ti druzí-funkcionáři svazu ČSV se sice snaží obhajovat organizaci,ale myslím si,že ne s valným výsledkem.
Ono je to ale složitější. Těm prvním sice neschází vůle uškodit svazu ČSV jak to dávají nepokrytě najevo ve svých příspěvcích,jenže
nemají tu sílu něco změnit,je jich zanedbatelné množství,i když se snaží zviditelňovat. Ti druzí mají tu nevýhodu,že jsou sice povětšinou funkcionáři ZO,ale naprostá většina je jich v důchodovém věku a tudíž k počítači mají daleko. Taktéž ostatní členové ČSV.
A co se týče předsednictví či redakce ČSV , to je mrtvý brouk,tuto konferenci prostě neakceptují a já jim to schvaluji.
Rezultát : je zapotřebí doufat,že příští volební sjezd ČSV najde prostřednictvím svých delegátů -sílu - zvolit nového předsedu a tajemníka ČSV a obnovit alespoň zčásti celé předsednictvo. Odkrýt špatné hospodaření svazu v minulosti a postavit se čelem ke svým členům,kteří v dobrém úmyslu si zakoupili akcie Včely Předboj a o všechny své peníze přišli.Takže do budoucna je zapotřebí
toto vše napravit a nevyhazovat peníze svazu na zbytečné cesty tajemníka a předsedy. Již mají dost-odstoupit...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39047


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Bronislav Gruna - Re: předvolební zamyšlení
Předchozí:R. Polášek - Re: v?ela?sk? spolky


Klikněte sem pro nápovědu