78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Bronislav Gruna (89.235.18.247) --- 26. 11. 2009
Re: předvolební zamyšlení (39047)

A taky je tu další typ lidí, kteří se před pěti léty za cenu osobních obětí angažovali, protože jim ještě na obrodě ČSV záleželo. A dnes je jim to srdečně jedno.

Škoda, že jste vážený anonyme nepožadoval již před pěti léty "Odkrýt špatné hospodaření svazu v minulosti a postavit se čelem ke svým členům,kteří v dobrém úmyslu si zakoupili akcie Včely Předboj a o všechny své peníze přišli", bylo by nás více. Bohužel lidí, kteří vás budou v anonymitě nebo v osobním rozhovoru plácat po ramenou, ale poté veřejně budou hlasovat proti vám. 95 % včelařů žádnou změnu nechce.

Organizace, která si neváží lidských zdrojů zákonitě a samovolně odumře. Jsem rád, že v Pracovní společnosti nástavkových včelařů panuje zcela jiné skutečně spolkové klima a myslím, že budoucnost českého včelařství se rodí tam. Český svaz včelařů respektuji, ať se vyvíjí dle vůle svách členů. Dění v ČSV mě zajímá jen jako nutná kulisa mého podnikání a spolkových aktivit v PSNV.

Bronislav Gruna
-------
Anonym napsal: Zde na této včelařské konferenci jsou 2 typy lidí,jedni bývalí členové ČSV,kteří před časem ze svazu vystoupili a měli k tomu asi důvod,pak jenom sporadicky i současní členové ČSV povětšině bych řekl že funkcionáři ZO , nu a potom ti začínající,kterým to nic moc neříká.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39048


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Sroll Josef - RE: předvolební zamyšlení
Předchozí:vitaxvita - předvolební zamyšlení


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu