78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)pepan (213.192.59.130) --- 21. 3. 2005
Audit ve Včele Předboj

V době prodeje Předboje jsem zjistil, že u žádného jednání o prodeji není přítomen předseda Mandík, ale vše zařizuje a připravuje Peroutka s Machovou. Protože znám Peroutku moc dobře a vím, čeho všeho je schopen, začalo moje podezření, že se nejedná zrovna o čistý obchod, sílit. Když se objevil velmi těsný vztah mezi Machovou a jedním z kupujících Léblem, nabylo mé podezření konkrétních obrysů. Od té doby pečlivě sleduji práci Peroutky i jeho sekretariátu a mohu tě důvěrně ujistit, že se jedná o pěknou žumpu, jejíž obsah je nutno peroutkovcům těsně před sjezdem naservírovat.
Pokud jdeo poslední vývoj v kauze Předboj, byla zpracována zpráva auditora, mimo jiné s konstatováním, že pohledávka ČSV ve výši 12,5 milionu vůči Předboji je promlčena. Každá pohledávka, o kterou se nikdo nestará, nevymáhá ji, nebo nezajistí alespoň uznání dluhu, je po 4 letech ze zákona promlčena. Toto je čistá práce Peroutky a Machové. Jsme tedy zase o něco chudší. Pikantní je, že tuto zprávu měl Šmíd, Peroutka i Machová již před posledním zasedáním ÚV i předsednicta a vše zatajili. Naopak podnikli maskovací manévr. Podali trestní oznámení na Kořána a všem zdělili "O Předboj se až do vyšetření Kořána nestarejte ať něco neskazíte". Získali tím cca. rok času na zametení stop a důkazů a tím možnost hladkého průběhu sjezdu. Činnost těchto lidí je bez problémů možno kvalifikovat jako poškozování věřitele, zneužívání inforamcí v obchodním styku a hrubý střed zájmů. Nekorektnosti jako zatajování informací před ÚV, nebo likvidace dopisů členů ČSV s připomínkami, kritikou Peroutky, nebo dotazy ke kauze Předboj nepočítám.
Protože máš o vše vážný zájem, pustím ti ještě jednu lahůdku. Machová, právnička svazu, měla od 1.4.2002 do 31.12.2004 platnou smlouvu o právním zastupování Včely Předboj a.s. Je to jako kdyby tě u soudu stejný právník žaloval i obhajoval. Sám vidíš, že i malá špička ledovce je zajímavá. Protože ÚV i předsednictvo již ztratilo schopnost seberegenerace, neočekávám žádné vážné dopady.
Vše začne, až se v té špíně někdo bude chtít patlat a podá trestní oznámení.
Jsem s pozdravem SVAZ SI ROZVRACET NEDÁME. Pepan

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 9360


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Robo - Re: .vcelarske vozidlo-konec
Předchozí:Jarolím Libor - RE: včelí jed


Klikněte sem pro nápovědu