78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Martin Kupka --- 11. 12. 2001
léčení

Gabon nelze použít na jaře a je o tom zbytečné diskutovat! Možná není med ale jsou tam zásoby které se přece všechny nespotřebují a postupně se posunují po úlu a stejně část jarního medu může být ze zásob a tím i z gabonu s léčivem ?
Není vůbec pozdě právě je nejvhodnější doba !
zdroje vzduchu traktor,Avia a veškerá podobná mechanizace cca 6 atm., benzínová centrála + malé kompresory na 220 V , stlačený vzduch z dýchacích přístrojů a originální vyvíječ vzduchu, na léčení je 20 dní a ještě bude i teplo na fumigaci ale nelze na to spoléhat.Taky i okolo vánoc jsou prolety včel.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 12


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu