78275

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


V. Banýr (194.108.88.170) --- 8. 2. 2006
Klesající CO2?

Myslím,že s tím CO2 to bude asi opravdu trochu složitější.Asi bude záležet natom jak vzniká a hlavně jaké je proudění vzduchu.
Uvedu 2 příklady,které mě v životě šokovaly.
1/ Jednou jsem se skladníkem JZD kontroloval sklepy s
krmnou řepou.Bral si ssebou svíčku.Divil jsem se,že svíčka 3 shody od spodu sklepa zhasla.
2/Jako insem.technik jsem navštívil stáj,která byla vytesaná ve skále a byly v ní 3 krávy.Branžež-Zakopaná u Mnich. Hradiště.Ve stáji byla stolička a na ní svíčka.Majitelka říkala,že s ní svítí, když večer dojí, ale že nejdříve musí vyvětrat,že jinak nehoří.Svíčka se nechala zapálit až 30cm nad stoličkou.Tak si laskavě vyberte.Já ale od té,doby netoužím po návštěvě žádného vinného sklípku.Mám strach.Za 57 let praxe jsem už viděl spoustu napsaných věcí,které už,dnes dávno nejsou pravdou.Co dnes hlav více či méně pomazaných přesně ví proč včely hynou, ale zabránit tomu nedovedou.Jiným zase 10let neuhyne ani jedno včelstvo a sase nevědí proč.Myslím,že letošní rok ledasco prověří.

Dobré přezimování přeje V Banýr.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 14530


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu