78287

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


kozlík (194.212.232.6) --- 20. 5. 2006
Re: politická předvolební agitace

No udělám ještě jednou tu chybu a zareaguji.Smyslem takových článků není samozřejmě přinést jakoukoli informaci.Pochybuji tudíž, že mohl komukoliv vymýt mozek.Já to chápu jen jako jakousi "odměnu" ve stylu naslouchejte nám a článek v našem tisku vás bude "zviditelňovat".Na předvolební agitaci vedenou tímto stylem již patrně nikdo nereaguje, ani ty babičky nad hrobem. Agitace se vede za pomoci PR agentur a minimálně některé z nich ji mají tak zmáknutou, že vám ulpí v podvědomí a ani o ní nevíte. Případně se používají "jiné prostředky"."Vládnoucí strana" udělala v tomto ohledu tolik chyb, že organisátorům kampaně může být takový malý časopis vlastně ukradený.
Ad př. Smělý.Rukopis jsem samozřejmě neviděl.O té spodní hranici samozřejmě nepochybujeme, zvláště při udávaných výnosech.Místo horní hranice samozřejmě můžeme uvádět i podstatně vyšší přínos,počínajíc přínosem z opylení kulturních rostlin až po započtení ztrát v důsledku vyhynutí některého rostlinného druhu.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 16578


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Gustimilián Pazderka (e-mailem) --- 20. 5. 2006
Re: politick? p?edvolebn? agitace

Od: kozl?k:
> No udělám ještě jednou tu chybu a zareaguji.Smyslem takových článků není
> samozřejmě přinést jakoukoli informaci.
.......

To se mýlíš. I sebemenší blaf na papíru pro cca 50 000 potencionálních čtenářů nezůstane nepovšimnut. A starší lidé jsou citlivější a důvěřivější dokonce i čtivější než generace, která příjde po nich. (včelaři jsou povětšinou starší generace) to dobře ví i ta PR agentura. A předvolební koordinace a čas. Včelařství šlo vždy ruku vruce vládnoucím pánům kteří "dávali". Jde zřejmě o povděk.

_gp_
http://vindex.ic.cz

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 16580


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu