78276

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Karel (194.138.39.53) --- 22. 5. 2006
Re: Nebezpecny zivel v CSV skodi !!!!

Je to obecny problem.
A bohuzel asi hluboko zakotveny. Drive stacilo, kdyz mel clovek 20-30 vcelstev a byl z nich slusne zaopatreny, a v socialistickem gleichsystemu dokonce velmi bohaty, protoze, pokud to vcelar umel, tak mu zustavala vyplata netknuta a ze vcel se mohl docela slusne zivit.
A bohuzel, zustava prilis mnoho vcelaru, kteri v podstate meli stale predstavu, ze je jejich vcely muzou jeste zivit.
Chteji podnikat v malem, rikat tomu hobby, konicek, neinvestovat a mit z toho velke prijmy. A to bohuzel bude jeste zdrojem mnoha vasni, protoze to asi pred dvema lety skoncilo.
A hleda se pachatel. Rozvratnici jsou pryc, na obchodniky ( uz i debilum dochazi, ze zrejme nejsou tou pravou pricinou problemu) uz to taky nelze moc hazet, a tak si tito lide zacnou hledat dalsi obeti.
PSNV, profesionalove atd. Bude to trvat dlouho, dokud budou vcelarit lide, kteri z toho kdysi meli slusnou zivnost, nebyli zvykly do sebe, ani do vcel investovat a ono to kupodivu jelo i 15let po Listopadu.
Az zmizi a zustanopu tady jen lidi, kteri vedi, ze maji konicka, ktery na rozdil od ostatnich konicku jim i vrati investovane penize, nekdy i troch ohodnoti jejich cas a vedle nich profici, tak to mozna bude lepsi. Protoze "hobbysta" si bude vazit moznosti spoluprace s profikem, a bude chapat, ze profik musi vydelavat i na obchodu (tedy prodavat draze nez nakupuje, a nenazyvat to zlodejnou), vydelavat na odpisy, pojisteni, odvody i dalsi naklady, ktere hobbysta nema.

Co se tyce CSV, tak pokud si zalistujete starsimi vytisky, tak tam uz mezi otistenymi dopisy najdeme vytky, ze CSV je ve vleku velkovcelaru, melo by se delat neco pro drobne a ne jen pro velke atd. A pokud pisatel plivne na vhodne osoby, PP to radi otisknou (bez komentare), a neuvedomuji si, ze si zadelavaji na dalsi problem.

Tady se nekdo rozciloval nad clankem s Paroubkem ( jestli jsem to dobre pochopil), ale ze nekolik cisel zpet se stal tercem nechutnych utoku P.Texl nechalo vetsinu klidnou.

Casopis Vcelarstvi je vizitkou vsech clenu CSV, a dle mne neni tou nejlepsi /lidskou/ vizitkou. Sprostactvi,kradeze a urazky se povazuje za normalni standard. Tak jaky je rozdil mezi tim, ze nekomu otravime vcely, na nekoho nahazime hovna, ...
V podstate je to vsechno stejna sprostarna.
Legimitizovana mlcenim a prikyvovanim naproste vetsiny clenu.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 16605


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu