78024

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilián Pazderka (e-mailem) --- 19. 6. 2006
Re: Rezavy kos medometu

Od: fskalsky:
> Nelze uvazovat o nahrazeni kovoveho pletiva na kosi,obtocenim kose
> silonovou strunou ?/vyplet tenis.rakety/
.......

Takový medomet jsem viděl kdysi na skládce smetí a měl koš ze dřeva. (odhaduji nějaké tvrdé) Jako vášnivý sběratel jsem ho vzal, ale po nějaké době co mi zavazel, jsem ho odevzdal do kovošrotu. (měl už starou rezavou pozinkovanou nádobu)

K výpletu. Základ tvořil horizontální převod z odlitků řemeniček (na hřídel a s klikou) a řemínku na šlapací šicí stroj. Hřídel byla kovová a naní byl horní a dolní dřevěný kříž s propojením opět dřevěnými trámky. V trámkách byly otvory pro režnou silnou nit. A když jsem medomet nalezl, byl plně funkční. (až na ten rez a řemeničku) Byl na 4 ks díla, bez nožek,protože měl zespodu nádoby betelný kříž na přišroubování ke stolu. Řemínek se přešoupnutím na řemenicích mohl řadit, medomet měl dvě rychlosti.

_gp_
http://vindex.ic.cz

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 17096


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu