77649

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilián Pazderka (e-mailem) --- 13. 10. 2006
Dotaz na KOZLIKA


KOZLÍK (194.212.232.6) --- 11. 10. 2006
Re: výročí 125 let (18908)

.....Já pracuji s utajovanými skutečnostmi, ale vy mne předčíte.
.............
Každopádně reklama je k tématu propagace včelařství je napořadu dne. Kdyby to nebylo krédem v dnešní EU, tak bych ani nereagoval. Musím se ale zastat pana Knopfa (k příspěvku z 10.10.2006), protože tuším, že postupy jak dělat akce v souladu s nynější dotovanou akcí s propagací medu neexistuje. (takový návod by měla dostat každá ZO ... tj přes tisíc návodů)

Má vedení ČSV vypracovanou i jinou směrnici či návody jako vodítko pro pořadatele akcí, než tu, z které jsou dotace? Jsou aktualizovaně zasílány na ZO?

Takový návod by měl být univerzálním návodem jak a koho kontaktovat kolem místa konání akce, doporučený postupy a svazové adresy, kde takové informace dále postoupí atp. atp.

Tak se splňujá směrnice EU o podpoře prodeje včelích produktů a ne kritikou upřímného člena ČSV, který napíše, co si myslí a tímpádem upozorní na možná nebezpečí a nedostatky. KOZLÍKUMohu se ještě zeptat na dvě otázky Kozlíku?

1) Jakou funkci zastáváte na svém institutu?
2) Jak můžete ze své pozice pomoci včelařům?
3) Jak jste včelařům pomohl doteď. (jestli tedy nejste jen sběratel :-) )

_gp_
http://vindex.ic.cz
_______________________________________________
Konference Vcely
Vcely/=/v.or.cz
http://v.or.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/vcely

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 18938


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
KOZLÍK (194.212.232.6) --- 13. 10. 2006
Re: Dotaz na KOZLIKA

Jsem 22. kolo u vozu, nebo spíše tak 1300. kolo a včelařům jsem nijak nepomohl, protože ani nemohu.Ale ani si neškodím. :-).
Jinak k propagaci.Byl jsem loni v Příbrami na výstavě, asi živnostníků - na zimním stadionu a tam byla hezká exposice včelařů.Prodával tam př. Hoch.Letos jsem byl v Novém Kníně , velmi pěkné a také přednáška př. Hubače byla zajímavá.Tam ale zapracovala právě propagace!Např. jsem dostal leták od ZO s upozorněním na tuto akci.Je pravda, že i o zajímavých přednáškách, se vstupem zdarma, nemá většina našich zákazníků ani potuchu a tudíž je na ně účinek nulový.Včelaři z jednotlivých ZO musí více spolupracovat a zvláště z těch sousedních.Jestli budou svoje veřejné akce "tajit", pak se nemohou divit, že na ně nepřijde dost zákazníků a potažmo se na přípravě nebudou podílet ti včelaři, kteří by jinak s přípravou pomohli - samozřejmě aby se i oni sami presentovali a prodali nějaký med.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 18943


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu