77641

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Bullet (194.213.48.132) --- 16. 10. 2006
Svazová sklenice

Zdravíčko,

problém není ve svazové sklenici, problém je ve způsobu vyhlášení celé akce. Na toto jsem reagoval již před několika měsíci, před více než rokem jsem sem dával kalkulaci na "originální" sklenici (skleněný soudek).
Svazovou sklenici určitě ano, ale způsobem, ajkým to bylo realizováno nyní. Bez výběrového řízení, bez souteže na design atd. (bez konzultace a "reklamy" ve svazovém časopise atd atd.
Nicméně, řekl bych, že způsob provedení projektu "Svazová sklenice" je plně v souladu s postkomunistickým vedením a téměř identické se spoustou státních zakázek pořádaných pod hlavičkou ČSSD.

Asi půjde o dvě základní myšlenky.
1) Nějaká "malá domů" někomu
2) Když teda ti pitomci ze ZO pořád prudí, tak jim uděláme sklenici, aby se nemohli vymlouvat, že nic neděláme. Ale jak to uděláme, do toho si od těch "obyčejných" včelaříků kecat nenecháme...

Ale tohle je obnošená vesta...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 18990


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu