78007

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 27. 10. 2006
Sjezdovy rok CSV 2005

Kdo je zlodějem a kdo dlužnikem ?

Pohled tajemnika V.Peroutky z druhe strany
Pan Lubomir Ceska rozeslal statnim organum a sdelovacim prostredkum dopis - Vcela Predboj konci - Protoze obsahoval mnoho zkteslenych informaci,prekrucuje i skutecnosti,utoci na moji osobu a protoze je i mnoho vcelaru kteri hledaji duvody takoveho chovani,pokusim se podivat na obsah dopisu z druhe strany.
o moznosti prodeje Vcelarske stanice Lednice byla vcelarska verejnost informovana.Ze zajemcu byli vybrani Lubomir Ceska a Lubos Andrle. Zamlzuje kdyz tvrdi - CSV nejednal s obchodniky s medem- Byli to prave obchodnici kteri odmitli jednat. Dovolil si tvrdit ze vcelari nikdy neobdrzeli veskere dotace na zazimovani vcelstev - Dotace poskytovana statem nebyly nikdy kraceny,o tom se mnohokrate presvedcily i kontrolni organy.
Nespravedlive prispevky ? Urazove pojisteni clenu neni -- /placeno pojistovne podle clenu,ale podle poctu vcelstev.Pojistovna pri tvorbe pojistne smlouvy/---?????
Dotace na med? Takova dotace tu byla /1994-95/vcelari byli nuceni,aby dostali dotaci,prodavat med za nedustojnou cenu i 17 Kc/kilo,byla to dotace pro obchodniky./Vcela Predboj ???/
Prvni strana dopisu :Ceske vcelarstvi bylo pod vedenim tajemnika Peroutky nikoliv zachraneno,ale podvedeno,okradeno a to hned dvakrat.Jednou o 15 milionu ktere vcelari vlozili do svych akcii,podruhe o prispevky a statni dotace vsech vcelaru.
Druha strana dopisu:
Musim se zeptat cemu a komu takovy dopis slouzi ? Stejnou otazku si polozi i soudny ctenar.Vcelari jsou hloubavi lide.
Pan Ceska zrejme zapomel ze stanice byla zakoupena v 70letech zakoupena za penize clenů CSV.
1991
Srpnove zasedani UV uklada odpovedet OV Breclav ze nebyly poruseny stanovy a predpisy a konstatovat o zameru rozsirit chovatelskou stanici Lednice
Listopadove zasedani UV ziskat prehled o hospodareni a pote provest prodej stanice
Prosincove zasedani UV rozhodlo aby stanice byla nabidnuta do pronajmu s prednosti soucasnym zamestnancum,pripadne prodana.
-CSV nabizi do ekonomickeho pronajmu...nabidky do 20.2.1992-
tato nabidka,tak informace o prosincovem zasedani byla zverejnena v unorovem vidani Vcelarstvi.
1992 V dusledku pozadavku puvodniho majitele nebyla stanice prodana,vykazala ztratu 156 851 Kc
1993 na pocatku roku byl se zamestnanci rozvazan pracovni pomer a stanice jim za odhadni cenu prodana,i kdyz nektere nejasnosti s puvodnim majitelem pretrvavaly.Po podepsani smlouvy byl vznesen restitucni narok.V listopadu zamitl Pozemkovy urad zadost...Do konce roku nebyla stanice zaplacena.Jeji prodej bude resen v roce 1994.
Vyrocni zpravy hospodareni za r.1993 skoncila prebytkem 1449198 Kc. Ve vysledku je zahrnut i prodej vcelarske stanice Lednice,i kdyz nebyla dosud zaplaceny.Podle soudnich odhadu byla vystavena faktura za movity a cast nemoviteho majetku,krome vcelinu,na ktery byl vznesen restitucni narok.
Rok 2000 V soucasne dobe vede CSV 4 spory.2 o urceni vlastnictvi, 1 o vyklizeni. Spor o zaplaceni dlužne castky byl prerusen,Jsou hrazeny dane z pozemku a nemovitosti,Pohledavka k Moraviaproduktu 0,587 milionu Kc

Vedeni CSV preferovalo p.Cesku a Andrleho.Nedalo rovnocenou sanci ostatnim moznym zajemcum.Utekem vyrovnat se s restituentem a pripadnym navrhem na zrizeni vcelarskeho druzstevniho podniku.???
Vcelari jsou premyslivi a hloubavi lide a maji otazku:Proc tajemnik Peroutka nepredklada jasne ucty o hospodareni.?
Proc maly neplatic je dluznikem-zlodejem a spasnym
důvodem nehovorit o problemech ani na Sjezdu CSV ??

Rozdeluj - ziskavej priatelicky - a panuj.

franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 19078


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu