78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 3. 1. 2007
Inciativa-i2j-rok s rokem

Vznik -i2j-Jihlava 14.11.2004
Včela Předboj nehospodarila dobre a vedeni CSV na jeji cinnost medohlizelo.Ti clenove /predsednictva/by meli zvazit setrvani ve funkci.UKRK clenum svazu vysvetlit jak se snazila praktikam zabranit.
Vsem clenum CSV predkladame navrh :
Kdo bude navrzen na delegata sjezdu,pred svym zvolenim otevrene a konkretne sdelit jakym zpusob cinnosti a hospodareni bude prosazovat.
1) Pouzivani svazovych prostredku
2) Vyse clenskeho prispevku
3) Vyse nakladu na provoz sekretariatu
4) Delka volebniho obdobi
5) Organisace okresni a krajske ?
6) Program odbytu medu
7) Osvetova prace 8) Kompenzace vcelarum
Otazky nepokryvaji celou problematiku svazu,patri vsak mezi nejnalehavejsi.
Prihlaska : Ve smyslu stanov CSV se pripojuji k otazkam a pripominkam vyslovenym v teto Inciative.Podepsane archy doporucene zasilejte do 31.1.2005 jednomu z mluvcich

Brno 19.2.2005 Porada predsedu okresnich vyboru za pritomnosti vedoucich predstavitelu svazu
...Inciatori petice vychazeli z mylnych a nicim nepodlozenych udaju.Tento Pamflet nenasel pozitivni odezvu-zhodnotil predseda CSV Ludek Sojka. 2005/4/86/

Predseda pozval vyrobce a prodejce vcelarskych pomucek zduraznil ze toto pozvani bylo pripravovano davno pred vznike -i2j-ktere neobjektivne kritizuje svaz,nema toto setkani nic spolecneho a proto,,na ne nebude reagovat/85/

Predseda L.Sojka a tajemnik M.Peroutka
Inciativa-tvrdi,ze s ni predstavitele nechteji jednat.Je pritom zvlastni,ze predsedovi L.Sojkovi nedelalo vubec problem hovorit ve Frystaku 10.4.05 s mluvcim inciativy V.Protivinskym.
Vcelari nenechte se mast falesnymi slovy ! Vedeni nepouziva ani ucelove vedenou propagandu,jez je beznou metodou tech,kteri maji zajem CSV delit jeste lepe uplne zlikvidovat.Nejen /vedeni/casopis Vcelarstvi se nepropujcilo kampani ve veci nizke vykupni ceny medu..K tomu vyborne poslouzil Moderni vcelar.

Redaktor Mgr.P.P. Ctelo by to vice tolerance a naslouchani
Ze strany panu z i2j nejde o argumenty k diskusi,ci projevovani-alternativnosti,ale pouze o sireni prach sprostych lzžíi.

Setkani ve Frystaku ze strany mluvciho i2j Protivinskeho:
predseda L.Sojka kolem mne bez povšimnuti prosel..prisel jsem za nim..zeptal se proc-i2j-je oznaceno za pamflet a proc neodpovida na zasilanou korespondenci.Ludek Sojka se mi vysmal s tim ze neciti potrebu na cokoliv nam odpovidat.

UVCSV 13.8.2005 Schvalil postup predsedy a tajemnika ve vztahu k mluvcim inciativy-i2j-a vyslovil plnou duveru.

Dne 23.2.2006 Probehla jednani PSNV-CZ o dalsi kocepci Moderni vcelar a dalsi zvyseni urovne.Do redakcni rady byli zahrnuti nejen obornici a specialiste,ale i zastupci z UV

Dve Jubilea - 100let od prechodu z uzko-vysokeho ramku na siroko nizkou a 150let organisovaneho vcelarstvi na Morave. V soucasnosti jsme dosahli vrcholu rozhodovani v rukou nekolika jednotlivcu a pasivitu a netecnost clenu ktera dosud v organisaci nebyla.
Jak ziskavaji predseda a tajemnik u clenu presvedceni ze skutecne chteli jednat ?kdyz dosud /2roky/zadnou zminku o tomto tematu nepripustili? Stale to jsou nepodlozene podklady,nejedna se o diskusi ale rozbiti svazu a inciativci jsou Hlavouni a Chytrolini ?
Vsechny jejich vyroky ktere taky nepodlozili a nedopovedeli se obraceji proti nim.Nepouzili ONI ucelovou propagandu a chytrolini a hlavouni jsou na uplne jine strane ?

franta.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 19976


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu