78239

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fero (84.245.81.177) --- 30. 4. 2007
Chovné včelstvo

Prosím o radu. Tohto roku idú včely osobitne do sily a tým aj veľmi skoro začína rojová nálada. Jedným zo spôsobov ako zabrániť rojovej nálade je tvorba oddielkov, čiže odsávanie zavičkovaného plodu zo včelstva. Moja otázka znie, koľko percent zavíčkovanej plástovej plochy možno včelstvu naraz odobrať bez toho, aby stratilo kondíciu a ako často počas sezóny?
Druhá otázka znie, ako vytvoriť chovné včelstvo? Možno ho vytvoriť aj pomocou oddielkov? Ak áno, koľko rámikov musí takéto včelstvo mať aby v ňom vznikla adekvátna chovná nálada?

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 22460


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu