78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (80.78.146.242) --- 1. 5. 2007
Re: Jak to pojmenovat

Jestli znate nejake velkovcelare, urcite p. Jaso vite, ze u takovych vcelaru se predpokladaji i znalosti o mistnich pomerech a hlavne uzemni vyber a moznosti v umisteni vcelstev. V tomto pripade nejsem nejak obzvlaste spjat z pochopitelnych duvodu lednickym uzemim. Znam ovsem lednicko podrobne, stejne jako asi 1/2 okresu, protoze po nem najedu vice jak 30 000 km /rok kvuli vcelareni.

Jestli jste studoval na "zahradnicke" a nevite kde je hlohovecka Baumanova oplozovacka (byval tam registrovany rozmnozovaci chov)tak jste bud nemel obor vcelarstvi, nebo jste nedaval pozor pri vyuce. Je to ta ucebnicova Lednicka stanice, ktera byla vedle rozmnozovaciho chovu i ukazkou velkochovneho zpusobu kocovani paletovym zpusobem na vuz Avia. (natahovaci kojtenerovy system) Nejsem si jisty, ale bylo i neco kolom takoveho systemu publikovano. Je to take jak jsem rekl ucebnicove tema.

Nejake info na webu nebo primo B. Pravdy, kolega zesnuleho p. Andrleho:
http://www.vcelar.com/view.php?cisloclanku=2006040004

Pokud chce nekdo blizsi informace tak preci mate svaz jeho vedeni a jeho nabidku kj prodeji a nebo urcite i sefy VU, kteri jsou velmi spjati s Lednici a toho casu i racionalizacni komise ktera umela par schopnych lidi "pekne zamest pod pohovku".

Historie Lednice je ve velkem povedomi a informace tohoto druhu jako pameti existuji a jsou kupodivu stale zive.

Prekvapuje me to, protoze PUV CSV a jeji kazdorocni zprava o penezich zahrnuje to, ze kazdorocne jako majitele se platilo a plati FU dan z nemovitosti 5000,- Kc. (to je prekvapujici suma za takovy drobny nemovity majetek) Je to schovane jako polozka pod objekt Lednice. (priloha Vcelarstvi a finance CSV)

S pozdravem G.Pazderka

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 22465


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu