78226

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


tomas (141.113.85.22) --- 4. 5. 2007
rozsirovani-rojova nalada

Dobry den
tosku jsem na jednom stanovisti podcenil rozsireni o 3 nastavek mezisten (souse dosly), neni zde v doletu repka tak jsem mel obavu ze nastavek plny mezisten nezvladnou, ale mel jsem to prubnout (nektere jsou uz v nalade :-) ) - na repce to zmakly uplne vklidu. Navic na tomto stanovisti mam problem s uly nebot ne vsechny jsou nastavkove a vnich je to vsechno slozitejsi - pudou pryc :-).
Otazka zni: Nevim zda se mam poustet do rozsireni ted kdyz uz asi skonci snuzka (jen muj laicky odhad, repka uz bude koncit, ovocne stromy take, navic pomrzly, na louku je hrozne sucho - to se mozna ted zlepsi)a zhorsi se pocasi?? Nebo bych spis mel oddelkovat. U jednoho vcelstva jsem objevil matecniky tak jsem udelal oddelek ze 4 plastu plodu a po vcerejsi prohlidce to vypade ze to snad pomohlo.

Jeste bych mel jednu otazku. V literature jsem narazil na zajimavou vetu: Vcelstvo se v dobrem pocasi vyroji po zavickovani prvniho matechniku. Je to pravda? Asi najivne jsem si myslel ze az kdyz se vylihne nova matka.


Diky

T.H.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 22507


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu