78004

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


tomeška (88.100.95.205) --- 6. 11. 2007
konec daním - nastolte jiné téma

Je zajisté pravda,že velkovčelaři o daních mlčí,neb je jim vše jasné.Je také pravda,že do daní rýpají ti,kterých se to naprosto netýká a ani v budoucnu týkat nebude,je to prostá česká závist,nic jiného a na to jsme již zvyklí.
Myslím si,že v blízké budoucnosti budou osvobozeni od placení daní ze včelařského podnikání i ti,kteří budou v budoucnosti chovat více než 40 včelstev.Také doufám,že si to státní orgány uvědomí,že včela není tady jen proto aby vydělávala na svého chovatele,ale její činnost je nezastupitelná v udržení rovnováhy v přírodě.Navíc tomu
napomůže nezadržitelný pokles počtu včelstev v Českých zemích,který nás v budoucích létech čeká...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25602


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
kozlik (194.212.232.6) --- 6. 11. 2007
Re: konec daním - nastolte jiné téma

To není žádná závist. Možná , že se případná sankce většímu včelaři vyplatí , ale malému včelaříkovi určitě ne .A proto chci mít jasno. I s osmi včelstvy je totiž možno se limitu příjem přiblížit a pak je !nutno! vědět co a jak. Zisk totiž můžete mít třeba mínus , ale "příjem" = "tržba" mít budete. Sakra chlapi když neznáte odpověď , nebo ji úmyslně ignorujete , tak neobviňujte ty co se ptají ze závisti, ignorance, bordelu atd.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25606


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu