78142

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Sršní táta (212.80.64.162) --- 6. 11. 2007
Někteří si pletou příjmy se ziskem!

Pro ty co mají více než 40 včelstev a příjem více než 20000,-Kč :
1) Dotace nejsou osvobozeny od daně z příjmů!!
2) Od roku 2005, si můžeme uplatnit výdaje ve výši 80% z příjmů!!! (Tento včelař poplatník - jenž si takto uplatní paušální výdaje, je povinen si vést vždy záznamy o svých příjmech).

PS: Tímto jsem zestručnil a doufám i ukončil celou dlouhou debatu o daních, které jsou po výpočtu většinou velice malé.

Ahoj Sršní táta ú.v. a spol ( "dnes zmrzlý a unavený stařec" )

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25619


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Sršní táta (212.80.64.162) --- 7. 11. 2007
Re: Někteří si pletou příjmy se ziskem!

STÁLE NEMÁTE JASNO KOLEM DANÍ?
"Cituji jen pro ty, co skutečně ještě neví ...."
Máte více než čtyřicet včelstev či vedlejší příjmy nebo jste dokonce včelařem-zemědělským podnikatelem a vnitřně si říkáte, že stále nemáte jasno kolem zdaňování své činnosti, i když časopis Včelařství věnoval této problematice hodně prostoru? (Včelařství č. 12/2004, str. 332, vnitřní příloha str. VI - VII; Včelařství č. 2/2005, vnitřní příloha str. I - IV). Pokud vaše odpověď zní ano a přiznáváte si tak, že úplné jasno opravdu nemáte, pak možná přivítáte tuto informaci: o příjmech z chovu včel pojednává kapitola v publikaci Poradce č. 6/2005....... "převzato z pramenů ČSV o.s

Ahoj a hodně úspěchů přeji Těm, co se nebojí vyjít z anonymity. Čeká na Vás finanční úřad. Blážo, Blaženko co Ty na to, budu mít společnost. Pomeranče mi už na Pankrác neposílej, chtějí mi ho zprivatizovat za pár miliard. Je na super místě v Praze, nekecám fakt.
Sršní Táta ú.v. a spol

PS: Jo abych nezapomněl na vzdělance: Místo Národní knihovny na LETNÉ, zde budou těžní věže na ropu ... PRAHA již slíbila pozemek s největším ložiskem ropy ve střední Evropě americké ropné společnosti za "lob ing" na pořádání olympijských her a obrovskou půjčku pro vedení ..., návrh skeletu z knihovny se jim líbí a chtějí ho použít na sklady ropy

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25644


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu