78016

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 7. 11. 2007
Cinnost svazu UKRK a tajemnika -po 8 sjezdu

1.3.2006 UKRK Z,Dobisek a Ing.Pavlik s tajemnikem Peroutkou.Predmetem byla cíinnost Vcely Predboj,prevzeti dostupnych materialu(mimo jine se dostavil i p.Sara)

15.3.2007 ..Jsou zjistovany a shromazdovany skutecnosti,provadena analyza,studuje se asi 300stran predlozenych materialu.
Protoze je nutne reagovat na veskere pripominky tykajici se ktitiky,budou clenove UKRK p.Rousek a Konecny sledovat cas.M.Vcelar
Bylo rozhodnuto ze bude zverejnovana informace o (kazdem) jednani UKRK*.Na pristim zasedani bude projednana vec Frankove*

11.11.2006 Predlozeny material o V.Predboj je sice rozsahly,ale neni zcela vycerpavajici.Je nutne vzit v uvahu to,ze clenove UKRK nejsou profesionalni tym,ktery se dene zabyva obdobnou problematikou.Nema moznost vyslechnout druhou stranu a nema pristup k rozhodujicim dokumentum.Je schopen resit problematiku nasich nizsich org.slozek. Predseda Z.Dobisek

R.Sara : Je zde jasne pochybeni ze strany vedeni CSV konkretne tajemnika Peroutky s podpisovym pravem,i tehdejsi UV a UKRK. Jak je mozne,ze tak vysoka pohledavka byla promlcena. Proc UKRK nezasahla ?? Svaz ma ve svem pracovnim pomeru i pravniky !

Tajemnik Peroutka : S panem Sarou jsem mnohokrat hovoril tel.i osobne.Problematiku studuje nase UKRK,ktera je nova a byla zvolena ,bylo podano nekolik trestnich oznameni a probiha i nekolik soudnich sporu. Z techto duvodu si myslim,ze vedeni diskuse prostrednictvim medii by nebylo v tuto dobu stastne..

6.1.2007 UKRK Zapisy (schuzi)budou provadet clenove komise postupne v abecednim poradi.(tento zapis Konecny)
Zverejnovat zpravy z jednani komise na WWW strankach a cas.Vcelarstvi.*
Dobisek projedna na predsednictvu UV navrh UKRK na zrizeni komise financni.*

24.3.UKRK Stiznosti p.Budila upozorneno na nedostatky v organisaci prace sekretariatu UV.Ulozeno Pavlickovi a Dobiskovi provest setreni na miste a podat zpravu na pristim zasedani UKRK*
Zadost tajemnika Peroutky o ucast zastupce UKRK v komisi pro kontrolu hospodareni svazu.*
Vyzva OV Karlovy Vary aby predseda Dobisek odstoupil z funkce.Predseda vznesena obvineni odmitl,presto nabidl svou funkci.UKRK jeho demisi neprijala*
Predseda Dobisek poveren predlozenim navrhu,aby pri UV zrizena komise,ktera bude metodicky spolupracovat s ekonomickym oddelenim sekretariatu*pri tvorbe rozpoctu a cerpani(financi)dotacnich i vlastnich.*
Ulozeno predsedovi (Dobiskovi)aby na veskere akce byli vzdy delegovani dva clenove.*
Rousek podal informaci o deni v casopise-Moderni Vcelar-:Uroven se velmi zlepsila a neshledal nic,co by bylo v rozporu se ZAJMY a POTREBAMI vcelarstvi u nas-ulozeno i nadale sledovat obsah tohoto casopisu.*

Osobni zpusob cinosti funkce predsedy UKRK a tajemnika CSV je v rozporu se zajmy a potrebami vcelarstvi u nas.

franta clen CSV
Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25623


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Sršní táta (212.80.64.162) --- 7. 11. 2007
Re: Cinnost svazu UKRK a tajemnika -po 8 sjezdu

Smíchy umírám a jsem rád, že se najdou tak pracovití lidé...

Ahoj Sršní táta ú.v. a spol

PS: Ještě, že jsem tak daleko od Prahy .. prý to strašně smrdí.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25628


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
Sršní táta (212.80.64.162) --- 7. 11. 2007
Re: Cinnost svazu UKRK a tajemnika -po 8 sjezdu

Je to pravda přátelé, ... že to takhle funguje i u "Vás na okrese nebo ZO", ... taky všechny průsery zatloukáte jak děti v mateřské školce....
.. a to víte, že na svazových stránkách je uveřejněný dlouhý seznam soudních znalců pro každý kraj a dalších odborníků .. a doufám, že i s patřičným vzděláním a praxí.

...To, že nevíte co vlastně "Váš vrchní pokladník" proplácí ... jachty, bazény, cesty od nikam do někam, ale i věci schované pod položkou propagace ..koho a čeho, stavbu dalšího paláce,
..sakra tak nečekejte ... je potřeba začít řešit tyto věci od spoda od Vás členů, od Vás co přispíváte, od Vás co jste si zakoupili akcie, od Vás co delegují své zástupce Výš a Výše až Nejvýše. Koukněte se "kam Vaše - Naše peníze tečou", než budou příspěvky vyšší než dotace od státu.

Přátelé, probuďte se ze zimního spánku a nenechte si .... na hlavu. Máte své zvolené zástupce na OV a někdo Vás zastupuje v Praze!!! Nikdo to za Vás kruci neudělá!!
Jde o balík peněz.. o který se teď "někde jedná" snad dokonce o 170 milionů do roku 2010 a to by byla škoda, kdyby skončily v háji zeleném.

Tady to ale není černý humor!!

Ahoj Sršní táta ú.v. a spol

PS: Urážky a nadávky mi posílejte přímo na E-mail, nemusí to číst všichni.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25629


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

         
soudní znalec (90.176.2.8) --- 7. 11. 2007
Re: soudní znalci

Sršní táto. Trochu to přehániš. Každý soudní znalec a nejen v oboru včelařství musí být odborníkem a mít velíce dobré znalostí. Než se soudní znalec stane znalcem, musí ještě prokázat před jmenováním své odborné znalostí. Sodní znalce jmenuje ministr spravedlivosti a nebo předseda krajského soudu.Rovněž tomu je tak v oboru včelařství. S tím nemá nic společného ČSV.
Soudní znalec nesoudí ani nerozhoduje, ale podává své odborné stanovisko a je v posuzované záležitostí osobou nezávislou.
Soudy berou soudní znalce usnesením když nejsou schopny věc objektívně posoudit.
Pro lepší orientaci podívej se do zákona o soudních znalcích.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25630


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

            
Bláža (85.70.14.15) --- 7. 11. 2007
Re: soudní znalci

Dotaz na soudního znalce : zajímalo by mě, jak často se provádí doklad o způsobilosti soudního znalce, když už jsi takovej znalec a jestli je funkce soudního znalce nějak věkově omezena. Hele jestli ty zkoušky někdo skládal ve vosumačtyřicátým a ještě teď se do toho hrabe, tak tě pic. Jednoho takovýho jsem znala, ten se ale jen furt klepe a moudrýho slova z něj nedostaneš.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25634


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

            
Sršní táta (212.80.64.162) --- 7. 11. 2007
Re: soudní znalci

Všem soudním znalcům a právníkům uveřejněných na stránkách ČSV o.s. přeji klid a pohodu.
Pokud se neurazí, ... chci jenom jejich pomoc a odborné znalosti k výkladu práva, které si mnozí z nás prostých včelařů "třeba špatně v posledních 10-15.letech vykládají"!
Jsem rád, "pokud jste čtenářem konference", že jste se zapojil do diskuze s jedním ""hlasem"" prostého včelařského lidu. Vás znalce "My hloupý a starší" voliči potřebujeme, jako své zástupce v orgánech svazu. Jste jeden z prvních vzdělaných znalců, který reagoval na kritiku prostého včelaře.
Nyní Vás prosím o nekritické posouzení kauzy "Akcie Předboje". Uděláte radost těm, co je mají doma. Nebo těm ZO které je ještě vlastní.
Já jsem si akcie nekupoval, radši jsem koupil pytel semínek slunečnic na zimu pro sýkorky.
Děkuji předem Sršní táta ú.v.a spol.

PS: Tunel je tunelem a zloděj je zlodějem.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25638


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

         
Bláža (85.70.14.15) --- 7. 11. 2007
Re: Cinnost svazu UKRK a tajemnika -po 8 sjezdu

Hele táto, nešlo by mě protlačit taky do toho natáčení? Nejsem zas tak škaredá, dlouhý nohy mám dost a k tomu ještě dost obstojný trojky. Všechno zahrát¨neumím, ale bachařku bych zvládla. Já bych jim dala kartáč, že by z místa činu odkulhali. Kam se hrabe toluen. Hele a ten Zimáč už nechci, jsou tam úzký vrata, kamion tam nezajede a tak to přece nebudu jak kr..a vynášet všechno v rukách.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25631


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu