78009

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Karel (88.103.157.154) --- 7. 11. 2007
Re:

Lucka:
Snad tohle taky ví někdo z těch našich demokraticky zvolených bohů. Proč nejdou .....
-------------------
Proč? Protože jsi si sama odpověděla.

Přijde pár mladých, budou se vzdělávat, zajímat, na přednášky chodit, spolčovat, komunikovat po internetu, propagovat včely a včelařinu .... a začnou se pořád ptát PROČ? PROČ? Do všeho budou vrtat a nebude klid.

Není v zájmu rozhodující "většiny" něco měnit. Staří pasívní, co si rádi vezmou do šrajtofličky před Vánoci pár drobných co jim z dotace zbyde, zanadávají společně (a hlavně s funkcionáři) jak jsou na nás všichni zlí a jak doufají, že příště už jim to ti nahoře vyjednají lépe, a třeba pak by do včel i nějakou korunu dali - tak těch by ubylo. A noví aktivní chytrolíni. Kdo o ně stojí?

Neposlouchají, a vůbec jsou nějak moc mladý a moc chytrý, pořád čtou, .... , ještě by do toho chtěli vrtat a mluvit.

Že podporujeme kroužky pionýrů místo aby jsme se zaměřili na zajímavější cílovou skupinu - střední věk a věk kdy odrostou děti a usedlí lidé si hledají koníčky pro nově získaný volný čas. Pionýři nejsou nebezpeční, mladé zvládnem a kdo by je poslouchal. Ale absolventi VŠ, lidi s praxí (a třeba ty co se vyznají v zákonech a účetnictví) - hrůza pomyslet. Třeba si se začali ptát, za co vlastně platí a kam jdou prachy.
Hrůza, děs.

Existují samozřejmě světlé a osvícené vyjímky. Bohužel většinou na nejnižších stupních.

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25647


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu