78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Pepa (90.176.2.8) --- 7. 11. 2007
Re: Kupředu levá...

Bzuku. Musím se Lucky zastat. Naprosto s tebou nesouhlasím. Myslíš si, že všechno víš a nechceš nic měnit a jseš přesvědčen jako mnozí další včelaří, že jseš ten nejlepší?
Mám s tím velké zkušenosti. Mnozí včelaři vystupují z pozice jak dlouho včelaří, kolik má včelstev a jak má "obrovské výsledky" Uvědom si, že dnes se chovají zcelá jiné linie včel, než tomu bylo v polovině minulého století. Tak tedy i toho starého psa je nutné naučit novým kouskům. Měl si tak kolem roku 1970 průměr 50 kg a více, asi ne. Jak je to dnes když se i ten starý pes naučí novým kouskům?
Dokážeš předávat moderní způsob včelaření ? Mohou to dnes jenom ti mladší, kteří mají vzdělání a jsou to především bez rozdílu učítelé včelařství a těch pár kantorů na školách.
Lucko nenechte se odradit. Přejí Vám hodně úspěchů.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25649


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu