78024

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


starotny (88.100.95.205) --- 8. 11. 2007
zpět na vážnější témata konference

Zanedlouho dostaneme tu ubohou minidotaci,když naši představitelé nevydobyli větší,asi nebyli tak důslední ve
svém jednání s kompetentními orgány.Je nabíledni,uvažovat
do budoucna co s tím. Netřeba to však vidět příliš v dobrých barvách,protože my včelaři přestárlí z 90% členské základny nemáme odvahu a ani chuť něco měnit,jsme spíše pro evoluci a méně již pro revoluci.Nu a mladší členstvo zase i když by chtělo,nemůže,dokud my neodejdeme tam,odkud není návratu a teprve s námi / do 10 let jak už zde bylo zmíněno / odejdou ze svých míst naši dlouholetí,oblíbení, nenahraditelní představitelé.Takový je bohužel u nás trend.
Stejně by to našim včelám moc nepomohlo,ať už je tam Petr nebo Pavel,většina včel stejně odejde do zmíněných 10 let s námi archaickými včelaři a svět poběží dál...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25672


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Jirka (85.160.32.33) --- 8. 11. 2007
Re: zpět na vážnější témata konference

Když se ti dotace nelíbí tak ji nechtěj, nebo pošli mě. Já za dotaci pořídím polovině včelstev cukr. Takové mám nejraději, přijdou jednou za rok na výročku sníst vepřovou se zelím, prodávají med za pade ve sklenici po okurkách a čekají až svaz za ně a pro ně něco udělá. Poslední dobou tato konference díky pár lidem strašně upadá.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25673


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu