78113

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


G. Pazderka (80.78.146.242) --- 8. 11. 2007
Re: BERU TO vážně - Výzva na příspěvek dovolené pro tátu !!!

Sršní táta:
>Pokud si stojíš za svým: CHCI OD TEBE, ABY JSI ZALOŽIL ÚČET U BANKY DO 15.listopadu 2007 - "Konto LUCKA" a zveřejnil číslo účtu, kam se mají posílat peníze. <
.....

A to ji naučí včelařit? Nebo se spoléhat potom jen na cizí pomoc.

Začínal jsem bez včelstev vzděláváním a později včely jsem si nechal dát do svých nových úlů, které jsem si vyrobil.(ještě sem tam ten nástavek potkám, ale jsou už skoro všechny spálený)

Startovací kapitál byl 3 000,- za 10 oddělků na 4 rámcích, a 30 nástavků+dna a víka vlastní výroby s nákladem 2 000,-. Protože jsem byl v té době amatér, nepočítám tedy výdaje na návštěvy včelařské knihovny v Brně. (stihl jsem to ještě před stěhováním do Rosic)

Oco Ti Sršní táto jde? Včelařem se člověk zkrátka jako dělnice musí stát. Včelař nemůže začínat s prognózou cizí pomoci, jinak si plete zájem s využíváním druhých.

Jinak místnímu kroužku jsem nabídl drobnou finanční pomoc a myslíš, že se ozvaly?
Vytahuji z jeho dějin.
Škola děckám nejprve prodala pozemek i se včelínem, tak dostali dost velké peníze od obce a koupily si rozpadlej kočovák. Do něho si koupily pár nových úlů a co nevidět jim ho vzala voda. Když jsem se chtěl domluvit, jestli nechcou peníze ...koupit nějakou drobnost ...
, tak jako první by chtěli prý koupit váhu. Říkám si, naco jim bude váha, když neumí ani vybrat stanoviště. Závěr? ... škoda energie je , jestli není správně využita.

Asi proto to trochu rozvádím, proč nějaký účet se jménem Lucka

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25678


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu