78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(195.113.14.2) --- 19. 11. 2007
Re: dotace pro zlepšení oboru včelařství

Pepa:
>>> ... Tyto požadované nástavky si vyrábím sám a dovolím si tvrdit, že srovnatelné s obchodní síti. Ptám se zdá někdo nevíte, spíš máte zkušenost, jakým způsobem lze touto cestou docílit dotaci. Poznamenávám, že nemmám a nebudu mít žádný doklad podle tohoto nařízení vlády.
--------------------------

Pošli dotaz na tu instituci, ktera bude dotace administrovat (pravdepodobne SZIF). To je jediny zaruceny zpusob, jak to zjistit.

Pokud ale muzu rict ze zkusenosti s jinymi granty, asi budes mit smulu:
- v podminkach grantu/dotace by muselo byt uvedeno, ze zadatel je opravnen danou vec vyrobit svepomoci (= poskytnout vecne plneni). Soucasne by musel nekde byt uveden cenik praci, podle ktereho se toto vecne plneni hodnoti (takto to je treba upraveno v Programu rozvoje venkova u stavebnich praci).
- na material bys ale i tak musel mit nejake faktury. Aby to bylo upraveno tak, ze vecne plneni poskytnes i v materialu (= jsi majitel lesa), je velmi nerealne.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25814


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu