78124

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(195.113.14.2) --- 20. 11. 2007
Re: dotace

MichalHc22:
>>>...Tim ze sve strany koncim debatu na tema dotace.. Alespon ze na cukr dostanu prispevek.
----
Plně schaluji - s tímhle přístupem je to jediné rozumné řešení... Byť jsi student, zařaď se do fronty s včelaři-důchodci, veď rétoriku jako osmdesátiletý a vyráběj úly po jednom za rok.

---
DOMLOUVÁNÍ DOTACÍ "NA KRAJI"

Ano - funguje to tak nějak, že tam někdo zajde a domluví to. Honosně by se tomu dalo říkat lobbing.
Je vhodné (ale ne nezbytné), aby vystupoval za nějakou organizaci sdružující včelaře. Měl v ruce nějaké podklady a konstruktivní a realizovatelný návrh. A přesvědčovací schopnosti.
Rozhodně to nefunguje tak, že by to bylo vymahatelné - že by sis to "vykřičel" s tím, že když jinde, tak proč ne my!?... A rozhodně to není úplně jednoduché.
---

MichalHc22:
>>>... Co se medometu za 20 tisic tyce, uz jsem podotykal, ze sem student a jako takvy si stezi za rok spis dva vydelam tech 20 tisic.. Proto sem zvolil nejlacinejsi za 5 tisic na 2 ramky...

Buď můžeš šetřit, šetřit a šetřit - anebo trochu zainvestovat a začít vydělávat. To jsou dvě různé cesty. Jakou cestu zvolíš, je na tobě - ale nezáviď těm, kteří zariskují, zainvestují a s trochou štěstí a mraky práce jim to začne vydělávat.
A vcelku chápu stát, že chce podporovat především ty podnikavé, protože u nich je určitá šance soběstačnosti a rozvoje. Podporovat ty, kteří čekají až jim spadne cosi do klína a někdo se o ně postará, by bylo poněkud přiblblé...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25825


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu