78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


G. Pazderka (80.78.146.242) --- 20. 11. 2007
Re: dotace

Michal:>Nejak me zarazi styl vasi mluvy. Jako byste me chtel porad naznacit, ze sem nic neinvestoval a ze sem nechopny..<
........

Michale, nic si z toho nedělej. Jdi si svou cestou, kterou si asi vyšlapat umíš. Je to risk a jde o mnoho i živostních náhod, aby jsi svou včelařinu dotáhl do jednoduché dokonalosti.

Sám se teď učím dělat mezistěny a že poloautomaty nejsou žádný med je mi jasné až nyní. Jestli chcete někdo krátké video tchánového výtvoru na mezistěny, tak se ozvěte. (ten celý život dělal s válcemi na směsy gum - tz. na trochu větších strojích :-) ) Bude možná jeden malý strojek na výrobu včelích mezistěn k mání, ale nebude levný.

Vždy jde o vědomosti a ty také něco stojí. Hodně se dá ale okoukat a poučit se i od včelařů starších.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25829


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu