78276

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


MichalHc22 (77.236.209.145) --- 21. 11. 2007
dotace, mezisteny

(195.113.14.2) >> Kdybys rovnou koupil větší, můžeš na něj žádat dotaci a vystačí Ti i do budoucna...
(Začínal jsem úplně od nuly - žádné (ani staré) úly po dědovi jsem "nezdědil"...)


Si myslim, ze je lepis zacinat od nuly, nez ve zdedenem, kde je vsechno uz v hodne mizernem stavu.. Pak mate veci volnosti. Prvni rok sem vytacel ve starem medometu. Bylo to des ho vydrhnout a nachystat, proste jen k zlosti.. Stejne tak to bylo se vsim. Prakticky jediny co mi po dedovi zbylo, je vidlicka na odvickovani a tu sem si nechal jen z nostalgie.

Ten medomet na 2 ramky me mozna vazne omrzi a zacne stvat, sice bych ho mohl treba prodat pokud by se nekdo nasel, ale v tuhle chvili to pro me bylo nejlepsi reseni.. Stejne bych asi medomet za 20 tisic nekupoval i kdybych mel 10 vcelstev. Mozna za 12 nebo 15 ale 20 mi prijde moc. I kdyz ted me tak napada, jak asi velka je dotace pri nakupu medometu za 20 tisic. Treba ale za par let az budu mit trvaly prijem a vic vcelstev dospeju k jinemu nazoru :-)G. Pazderka >>
Dekuji, za povzbuzeni :-) Ta vyroba mezisten je zajimava. Urcite to obohatilo moje zkusenosti i diskuzni konferenci. Pred nedavnem sem zkousel vyrobu medoviny, po prvnim nezdaru se zadarilo. Ted uz me ceka druhe staceni. Pri prvnim to chutnalo vazne bozsky.. Vcelarstvi a vse kolem nej, me fascinuje cim dal vic :-)

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25841


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu