78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


J. P. Baudis (62.24.88.241) --- 29. 12. 2007
Oprava konference

Dnes jsme opravili výpadek spojení mailového rozhraní konference s webovým. Jednalo se o jednostranné přerušení spojení z mailu na web (opačným směrem to fungovalo normálně). Právě tato asymetričnost výpadku propojení obou rozhraní způsobila, že jsme to nezaregistrovali dříve.

Všem účastníkům se omlouvám.

Prosím, v případě dalších problémů pište kdykoliv přímo na e-mailovou adresu správce uvedenou na titulní straně konference dole. (Jinak se mi zpráva o chybě může ztratit mezi spoustou ostatních příspěvků.)

Rozhodně se nejednalo o žádnou "censuru" :-)

Ještě jednou se za výpadek propojení omlouvám.

Přeji včelařsky dobrý nový rok 2008!
A co nejmenší škody způsobené varroázou (já jsem na svém druhém stanovišti u Prahy přišel letos na podzim o polovinu včelstev... Na prvním stanovišti na Vysočině se Varroa drží na úrovni minulých let.)

J.P. Baudiš

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 26385


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu