78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Pepík (81.0.194.126) --- 6. 1. 2008
Re: Pro pana Václavka

V současné době chovám Vigorky- To není důležité! Pane velice se pletete,naopak to je velmi důležité a s Vigorkama máte daleko lepší výsledky než si dovedete vůbec představit.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 26508


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
J. Šefčík (90.176.2.8) --- 6. 1. 2008
Re: Pro Pepíka

Pepíku. Já osobně mám chov 20 let a rozchoval jsem už tísíce matek F1. Osobně jsem přesvědčen, že všechny matky, které pocházejí z ins. matek Výzkumného ústavu jsou dobré je pouze otázkou v chovech zdá v okolí nejsou nejací nevhodní trubci. Je spousta včelařů, kteří za celý svou dobu včelaření si nekoupili žádnou matku z chovu a domnívají se, že mají to své plemeno, které dovezl jeho otec někdy v polovině minulého století. Mezi tím si jeho soused koupil nějakou matku z chovu a tím v okolí jsou jiní trubci. Poznamenávám, že nemám nic proti linií Vigor. Sám jsem je rozchovával.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 26511


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu