78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Pepík (81.0.194.126) --- 6. 1. 2008
Pro pana Šefčíka

Už jsem odchoval také nějaký ten tisíc matek F1 vystřídal jsem mnoho ins.matek z Dolu ,Prostějova ,p.Sedláčka z Příchovic a další.Odhaduji ,že je to asi 10 roků co jsem získal 2 ins.matky z Dolu "Lublana".Byl jsem moc rád,že je mám.Po ročním odzkoušení jsem je zašlápnul obě.Kvalita hrůza,úly plné včel,plásty plné pylu a med abych jim kupoval.To nemluvím o tom jak píchaly a seděly,spíš neseděly na plástech,prostě hrůza!Říkal jsem ,že jsou jak hrnečku vař!Od této zkušenosti už neé.Ještě poznámka,dnes se jim říká mezi včelaři Slovinky a kde kdo je chce rozchovávat a dokonce bez základních zkušeností se včelami a jejich hodnocením. Podle chovatelského řádu dokonce včelaři mají v okruhu 10 km podepsat,že takový materiál budou odebírat.Tady se musím "pochlubit" byl jsem úplně první kdo něco takového v Českých zemích nepodepsal!Tak to nás potěš sv.Ambrož!

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 26518


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
J. Šefčík (90.176.2.8) --- 7. 1. 2008
Re: Pro Pepíka

Pepíku já jsem měl také ty "Lublana" a dopadlo to stejně. Ve svým příspěvku jsem doslovně uvedl "insm. matky z Výzkumného ústavu".

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 26547


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu