78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


88.100.95.205 (88.100.95.205) --- 20. 2. 2008
čertík - bertík - stonxxxcvb-atd...

Nu a co ty Gusto,co ty na to,nevím,nevím jestli na to budeš odpovídat,má to cenu? Myslím si,že zanedlouho nám nastanou jiné starosti ohledně včelařství,Tobě velké a tomu
dotyčnému malé , ale on je bude mít také za velké z pohledu svého. Jak to budeme řešit do budoucna,jak se budeme o své včely starat nejlépe v budoucnosti a jak to umíme již od dávna asi nebude stačit.Taky úly které se v našem teritoriu za těch posledních řekněme 100 let vyskytují a dodnes v nich včelaři včelařili to nebude jejich vina.Kdysi platilo rčení,že když je snůška,tak to včely donesou med třeba i do bačkory.Věc je natolik vážná,že kdo to podceńuje a dělá si z toho srandu,píše nesmysly do této konference , měl by si uvědomit,že je třeba něco dělat a nespoléhat se že to někdo vyřeší za nás.
Mnoho včelařů bylo optimisty a smích je pomalu přechází...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 27465


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu