78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 9. 5. 2008
Organisovane vcelarstvi v Cesku 1888

ZU Brno se pani clenove upozornuji,nase spolkova stolarna ma na sklade na sto stojanu hotovych.Prednasky jako jina leta pocnou a pokracovati se bude pak kazdou sobotu.Prednaseti budou farar Kment v jaz.nemeckem,prof.Novotny v ceskem,prakticke ucitelem Zavadilem.Ceske navstevovalo 43 a nemecke 13 ucastniku.
Slavnostni Valna hromada na oslavu 40let vladarskeho jubilea Jeho Velicenstva...
Nebyla sice cetne navstivena nedosahla taktez velkoleposti,zato to byl krouzek uprimnych vcelaru...Formalie odbyty kratce a vecne pojednani(mohlo byt)zahajeno.
Nase dnesni generalni schuze jest k tomu ucelu zahajena,abychom verejne podali dukaz sve oddanosti,poslusnosti,neomezene ucty a vdecnosti za otcovskou lasku a peci,kterou cisarsky Otec nas kazdemu stavu,obzvlaste ale nasemu milemu spolku byl prokazal.
Slavnostni Valna hromada...konana vskutku v naznaceny den za velkeho ucastenstvi clenstva naseho.Dvorana vyzdobena poprsim Jeho Velicenstva obklopenym kvetinami exotickymi.Nejdustojnejsi predseda opat a zemsky prelat B.Korcian pozdraviv,poukazoval J.V.cisare pana oslavuji vyznacne stedrosti,kterou nas milovany vladar obmysli: skoly,obce,spolky,sbory,mesta a nescetne jednotlivce.Dejmez proto verejne vyrazu nasi loyalite,nasi ucte,nasi lasce,s kterou k vladci svemu z merou neprekonatelnou lneme.Vyzyvam Vas,abyste vsichni z plna srdce se mnou proslovili: Buh zachovej,Buh ochranuj Jeho Velicenstvi,naseho cisare pana a cely Nejvyssi dum cisarsky.Slava!Slava!Slava!

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 29395


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu