78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 24. 7. 2008
Zrcadlo

7.7.E.M. Jsme narod kaciru,rebelu,oponentu kteri se nemohou smirit se zabehlym systemem,ktery akceptuje vetsina.Stale musi se zviditelnovat svymi nazory,ktere se velmi lisi od zabehnute praxe.Obcas se najdou taci,kteri na jejich mesmysly odpovi-vetsina mlci a mysli si sve,atse vypovidaji,ono je to stejne jednou prejde.kdyz nebudou mit posluchace,kteri jim budou odpovidat a v jejich nazorech podporovat.

11.7. Pepa: Gusto jednou si zajdete s tajemnikem na pivo a vyrikejte si vse.Stale utocis na svaz a na vse co ma hlavicku CSV.Je to pouze tvoje vec.Kdyby tam sedel na miste Peroutky nekdo jiny,soucasny stav ceskeho vcelarstvi by to nijak nezmenilo.Za 10let bude stacit jedina organisace na cely kraj i kdyby to VD nejak neovlivnil.Privatizace Vcely Predboj dopadla stejnym zpusobem jako stovky jinych.Myslenka byla dobra,ale podvodnici maji vzdy navrh.V CR se rozkladlo,znicilo co se dalo a nejaky Predboj je ta posledni malickost.Tak se mily Gusto nerozciluj a nech v klidu dozit funkcionare CSV.Stejne o tyto funkce nema nikdo zajem.Je to obdobne jako v ZO a OV.

franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 30692


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu