77626

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 29. 8. 2008
Organisovane vcelarstvi v Cesku 1896

Vcelarsky spolek -Pohoran-...zadost o subvenci pres poslance p.Kafranka k vysokemu zem.snemu odevzdana-je nutno se obratiti na spolek brnensky,aby ze sve podpory zemske nejaky obnos poskytl.
Spolek brnensky vyzvan,by se ustanovil jako v cechach za spolek ustredni.
Pohoran schuze v Jaromeri cetne navstivena.Predseda zahajil schůzi vrelymi slovy,vylozil,ze ucelem spolku jest rozsirovani a zvelebovani vcelarstvi.Vybidl ctene shromazdeni,by hojnym pristupovanim za cleny spolku tak ucelu spolku pomahali.Ku konci schuze dal L.Dolezal setrnymi slovy najevo,ze z tak cetne navstivene schuze dalo se ocekavati 40-50nove pristouplych a ze 16 pristouplych clenu nikterak k cetnemu shromazdeni neodpovida.Bylo to vsak marno-vice clenu neziskano. Takovym jednanim bude nucen priste zariditi schuze clenske a nikoliv vseobecne.

Schuze v Trebici...ucastenstvi bylo velike i z dakekeho okoli.Sestaveno provolani ke vsem vcelarum a priznivcum z ceskomoravskeho pohori.Pan svolavatel(Dolezal)doporucil clenum odebirati -Ceskeho vcelare-Spolek cita 110 clenu.
Mimoradna valna hromada za pricinou volby delegata do zemedelske rady.Dle spolkovych stanov bod8.(mela byt) provedena listky.Na navrh jednateluv aklamaci.Zvoleni: Dolezal,Prerovsky,Macek,

XIII Sjezd Ceskoslovanskych vcelaru v Protivine.
Na programu byla uvaha zalozit kocovni spolek ceskoslovanskych vcelaru.O teto otazce pojednal p.ridici ucitel Trousilek ze Slanska,p.Svarc z Kolce.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31277


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu