78131

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 2. 9. 2008
Jak to vidi autor /Vcelarstvi/

Volba vedeni organisace na 45.kongresu Apimondia v Melbourne
Tam byli zvoleni dosavadni funkcionari,protoze nebyli zadni protikandidati.Napadla naseho tajemnika Miloslava Peroutku obava,zda jsou soucasni funkcionari tak dobri,ze se jim neodvazi jini postavit,nebo zda se nejedna o nezajem o praci a tim take znamky stagnace organisace.
Je prekvapujici jak nas tajemnik je v kritice fungovani organisace kde nedosahl dostatecne porovnatelneho postu jaky zastava v CSV,je tak citlivy a litostivy.
Nasi clenove v CSV,kteri projevuji kriticke pripominky a navrhy v organisaci,jsou pro soucasne nejvyssi cinovniky -Chytrolini - Hlavouni-.
franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31319


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu