78276

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


tomas (141.113.85.22) --- 2. 10. 2008
Dvoutakt vs. ctyrtakt

Pro zajimavost.

Mam zkusenost (dvouletou), ze na dvoutaktni sekacku (listova Tera) vcely ani v nejvetsi sile (cerven, cervenec)nereaguji, nerusi je. Sice opatrne ale v klidu dosekavam az k cesnum.

Na druhem stanovisti pouzivame ctyrtakni sekacku (bubnova Honda) a tam jsou vcely z toho vzdy hotovy. Vcera jsem sekal v blizkosti cesen a i pres chlad se snazily branit, nektere doslova tekly z ocek a cesen, jako kdybych jim bouchal na ul.

Pozoruju to uz druhym rokem, loni jsem sekal o mesic driv, v podvecer a jeste za tepla. Po par minutach me poslaly domu s peknou nadilkou se obliknout :-))

Tak nevim jestli je to stanovistem (vcelama) nebo sekackou :-)

T.H.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31810


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu