78207

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


A.Turčáni (62.168.124.210) --- 13. 10. 2008
Re: Hlouhý fumigace

Největší vinnu na zamoření má VU včelařství,...

Pán "konales" máte utkvelú myšlienku, že príčinou úhynou včiel je len rasa "kraňka", ale i tá výnimočná včela "čierna včela" vo Švajciarsku trpí Vd tak isto ako ako naša včela. Vaše vývody o úhynoch včelstiev sú pomýlené, píšete o príčinách úhynov z útržkovite získaných informáciách a dohadov. Pravdu máte len v tom, že človek je tvor nedokonalý, ukrutne nedôsledný a ľahostajný a radšej hľadá výhovorky ako sa to nedá, ako hľadať cestu ako ich prekonať.

Predstavte si, že aj včela, ktorú mi chováme na Slovensku žije pôvodná kraňka, čo dokázal tím včelársky vedcov na čele s českým vedcom proj. Hejtmánkom vo VUV v Lipt. Hrádku.

VVVč. v Dole je záruka toho, že ešte včelárime, pretože všetko to čo propagujú a ponúkajú, profitujem aj my na Slovesnku a patrí im srdečná vďaka.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 32011


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu