78024

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 25. 2. 2009
Organisovane vcelarstvi v Cesku 1911

Druzstvo pro nakup a prodej medu v Praze.Ustanovujici valna hromada,zvolena spravni rada.Podil=10 K,clen muze mit max.20podilu,zapisne na kazdy podil =1 K.

ZU Brno valna hromada,pritomen cisarsky rada J.Masa.Pritomno:primych clenu 28,delegatu ze spolku 30. Zadost o nahrady cestovneho clenum vyboru byla zamitnuta. Volby provedeny aklamaci:predsedou Schlesinger,1)nam.F.Adamec,2)F.Simicek.

ZU Praha valna hromada,pritomno:45 delegatu ze 34 spolku. Po vysvetleni v pricine uctu,po zprave revisoru,schvalena zprava a jednateli a pokladnikovi udeleno absolutorium.Na navrh revisoru uctu,zvolena zvlastni komise hospodarska, ktera veskere financni zalezitosti by mela v evidenci: Pivnicka,Forst,Smidlik,Holy.

ZU Brno v Rousinove:Sjezd delegatu spolku,pritomno 19 delegatu.Omluvu poslali:Schlesinger,Adamec,Dolezal.Dolezal se v prubehu dostavil a pojednal o podminkach zrizeni prodejny medu(body a-g).g)spolky se zavazi ze neprodaji med lacineji jinam.Dluzno vziti v uvahu financovani podmiku: mimo rezii vyzaduje kapitalu 5000 K.Usneseno aby ZU celou akci propracoval a predlozil valne hromade.
OBEZNIK Prodejna medu v Brne-vsem predsednictvum spolkum... dle toho,co nejdrive p.rediteli L.Dolezalovi do Trebice odpovedeli. Prihlasilo se 5spolku,9spolku odpovedelo-ze med vyhodneji nez do ustredi odrodaji.50spolku neodpovedelo.

Pohoran valna schuze:pritomno 15clenu ze 117. Spolek nas byl dosud clenem ZU Brno a ZU Praha,tet uz bude clenem jen ZU Brno.Prijem 123 K,vydani 185 K.Prikroceno k volbam...hned po skonceni valne schuze sesel se nove zvoleny vybor a ustavil se takto: starostou reditel L.Dolezal jemuz svereno i pokladnictvi,1)nam.ucitel Matousek,2)naducitel Volas.

Vaclav Jaks: Vcelarskym spolkum,respek. delelegatum.
Z Vasich rukou jsem prijal mandat(v ZU Praha)do Vasich rukou jej vracim.Cinim tak proto,ze se obavam ovoce jeho jednani, nemohu a nechci byt na ne spoluzodpoveden a ucastenstvi na nem prestalo mi byti cti...Dejte jednateli plnou moc,ze muze delat co chce a nepotrebujete vybor ani predsedu. Bezpodminecne vsechno odhlasuje,nejaky obhajce se uz najde, nejzavaznejsimi vecmi se neda prekvapit,ze nejsou ani na programu a jedna o nich jen se chumeli,nebo o nich jedna kdy vetsina clenu uz odesla,a co odhlasuje i neodhlasuje,to si p.jednatel protokoluje jak chce a vybor je tak zdisciplinovan, ze i to nespravne protokolovani dodatecne schvali.Pri vsem tom zajem vcelarstvi a clenu vzdy vice utika do pozadi a z vyboru pro zajmy vcelarske stava se vybor pro zajmy jeho kancelare.
ZU Praha Pivnicka : Po prozkoumani uctu byvaleho jednatele Egnera bylo tomuto vraceno 510 K,jeho pozadavky jsou ucty oduvodneny.Resignace Forsta vzata s politovanim na vedomi.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34391


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu