77619

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Chmelíček (88.101.64.23) --- 10. 7. 2009
Václavek

Tedy Václavku,jsi nepolepšitelný,ta tvoje odmlka na této konferenci několik měsíců byla asi zapříčiněna tvojí vážnou zdravotní situací,asi jsi byl hospitalizován a tudíž jsi neměl možnost nadále do konference přispívat.Udělal jsi však životní chybu , v pominutí mysli jsi se s touto konferencí rozloučil a poté jsi na sebe prozradil,že jsi student,asi 18 letý a možná i na tvůj věk zapálený budoucí včelař,který pročetl nějakou včelařskou literaturu a ohromil jsi jí zdejší účastníky.Bylo jich málo,kteří pochopili,že je to z tvé strany pouhá recese.
Teď nám ale tady přibyl další účastník,který je tu sice krátce,zato ale upozornil hned na své nevychování.Člověk záštiplný,který ke včelařům má hodně daleko,protože včelaři jsou lidé dobří a slušní. Takže do maturity máš asi jak píšeš rok,několik z nás přispívajících v domění že budeš maturovat již letos Ti popřálo mnoho zdaru a myslelo to upřímě.Není třeba pochybovat o tom,že by jsi se svým intelektem úspěšně neodmaturoval.Myslím si ale také,že Tvoje zdrženlivost ohledně příspěvků do této konference by byla na místě,neb se zase začínáš rozjíždět...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 36649


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
M. Václavek (213.29.160.115) --- 10. 7. 2009
Re: Václavek

Proč mě urážíte? Ke všemu jsem se přiznal a všem jsem se za to omluvil. V té přetvářce už nepokračuji. Recese to v žádném případě nebyla. Z nikoho jsem si nedělal srandu. Chtěl jsem pouze pomoci při zvyšování úrovně českého včelařství. Kvůli mé malé praxe se z toho stala ,,medvědí služba,,. Proto jsem to nakonec celé odhalil.

Jest-li si myslíte, že jsem ve vlákně - Re: rozhovor v rozhlasu - LBV - pomlouval VÚVč či časopis Včelařství nebo snad ČSV, tak to se šíleně pletete. Pouze jsem chtěl poukázat na určité nedostatky určitých ( nejmenovaných ) představitelů těchto institucí. Často slýchávám a čtu kritiku na jejich stranu. Znepokojuje mě to. Určitě mnoho z toho je fáma, ale na každém šprochu pravdy trochu.

Příteli Dvořákovi věřím na 100%. Neměli bychom se nad tím zamyslet? Proč tomu tak je?

S pozdravem M. Václavek

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 36651


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
(81.25.16.77) --- 10. 7. 2009
Re: Václavek

Je to téměř 6 let, co jsem do této konference napsal, že je to prvně a naposledy. Nyní se ale musím znovu ozvat. Co je na tom špatného, že se př. Václavek znovu rozjíždí? Vždyž na této konferenci jsou již dávno rozjeti někteří, jejichž příspěvky nebo jejich části vzbuzují úsměv, alespoň u mne. To ale neznamená, že to nemůže oslovit někoho jiného, pro koho jsou ty informace, názory právě v danou dobu potřeba. Nikdy bych jim to neupíral, každý máme svojí cestu. Važme si těch, co jdou se svojí kůží na trh. Cílem diskuze přeci nemusí být druhého překřičet, ale bohatě stačí, když o jeho názorech budeme trochu přemýšlet. Tato konference znovu získala svoji prestiž právě tolerancí k druhým. To, že se př. Václavek přiznal před časem k tomu, co mnozí tušili přeci není ostuda, ale právě naopak ! Je vidět, že dospěl a je jedno, zda je mu 16 nebo 60 let. Je z něj chlap. Kdyby to, co on dokázali např. někteří funkcionáři, členové ÚV, politici, byli bychom minimálně o 10 let dál. Př. Václavek rozhodně nemůže říci, že bych se s ním někdy mazlil. To ale neznamená, že jsem jeho nepřítel. Nejsem nepřítel ani vás, př. CHmelíčku. Jen prosím o trochu tolerance k mládí. Nechme mládí, ať se vydovádí. Kdo bude jednou dělat na důchody většiny z nás?
Omlouvám se, že jsem sem tak vpadnul.
Vše dobré přeje Leoš Dvorský

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 36652


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
KaJi (88.103.157.154) --- 11. 7. 2009
Re: Václavek

Chmelíček, alias .....
Není třeba pochybovat o tom,že by jsi se svým intelektem úspěšně neodmaturoval.Myslím si ale také,že Tvoje zdrženlivost ohledně příspěvků do této konference by byla na místě,neb se zase začínáš rozjíždět...
-------
Příteli Chmelíčku, na rozdíl od tebe se přítel Václavek podepisuje svým jménem a stále stejně. Nevím proč by neměl přspívat, jeho příspěvky většinou čtu.

Se svýmí cenzorskými a posměšnými příspěvky si tě zařazuji k účastníkům jako P.K. a další. Nechcete si vy založit vlastní konferenci podle vlastní libosti a tuto nechat žít svým vlastním životem?

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 36667


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu