78227

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Josef Křapka (77.237.138.69) --- 20. 9. 2009
Medovec

Absolvoval jsem poměrně úmornou cestu od nás napříč přes celou republiku. Nedělal bych to bez důvodu. Ale nepovedla se mi medovina a tak než bych kvas vylil jedu ho vypálit. Zastavil jsem na okraji jedné vesničky poblíž Uherského Hradišťa. Tu cestu znám. Jezdil jsem tudy před několika roky na služební cesty do Luhačovic. Vidím babičku která se šourá směrem od hřbitova. Ano, to je ta správná osoba. Pozdravím a navazuji rozhovor. To máme dnes krásný den. Máme máme ale co byste potřeboval mládenče. Nemám moc času na povídání. Zastyděl jsem se za to, že tak neomaleně zdržuji a pravím. Kde prosím tady pálí slivovici? Babička se otočí proti směru odkud přišla a říká, tam-ti pálili všichni ale už nepálí. Vidíte tam ten kostel? Ano povídám. Tak tam, tam se také nepálí ale jinak v každé chalupě ano. Poděkoval jsem a začal pohledem vybírat chalupu kde bych se se svým problémem ...
V tom jsem se vzbudil. Běžím do sklepa a vidím klobouček na mém novém kvasném soudku "Speidel" krásně poskakovat. Oddechl jsem si. Vše je v pořádku. Bude to dobrá medovinka. Do Uherského Hradišťa již nemusím - snad.
Tak snad příště. JK

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 37796


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu