78008

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


R. Polášek (83.208.54.27) --- 31. 12. 2009
Re: pohon medomedu

"No, chce to vzít tu baterku, dobrou nabíječku a průměrný voltmetr a vyzkoušet to."
Startovací olověný akumulátor je velice tvrdý zdroj, s vnitřním odporem 0,00něco ohmů. Nedá se tedy čekat, že by pár ampérů z nabíječky posunulo napětí olověné baterie nějak znatelně výš. Kromě případu, kdy baterku prostě nabije. A to je zase záležitost nabíjecích a vybíjecích křivek, z těch se todá bez problémů odečíst.
Chtělo by to, aby Petr napsal blíže, jakým způsobem chce ten medomet provozovat, jestli někde venku v lese jen z baterie nebo jestli ta baterie je jen proto, že jiný zdroj, trafo, impulzní zdroj atd, nemá momentálně k dispozici. Aby rady byly k věci.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39674


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu