78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


KaJi (88.103.157.154) --- 9. 1. 2010
medu bylo dost

http://byznys.lidovky.cz/cerne-predpovedi-se-nenaplnily-ceskym-vcelarum-se-loni-darilo-p64-/firmy-trhy.asp?c=A100108_180421_firmy-trhy_nev
----
Tuzemská produkce medu loni vzrostla o více než 13 procent na 6891 tun, přestože včelaři během roku předpovídali její snížení.
Dnes o tom informoval tajemník Českého svazu včelařů (ČSV) Miroslav Peroutka, podle nějž se na růstu produkce projevilo zejména opětovné zvýšení počtu včelstev zdecimovaných předloňskou epidemií nemoci varroáza. V loňském roce po dvaceti letech úbytku poprvé mírně přibylo v zemi chovatelů včel.
..........

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39814


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu