78113

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Libor (62.168.45.106) --- 24. 2. 2010
konferencni uroven

Zdravím a pozdravuji. Následující je překvapivě určeno spíše Pavlu Streitovi. př.NitraM nechť prosím zavře oči, neboť se jedná o internetovou psychologii (-: (bez urážky). Pavle, víte co je příčinou všeho, co poslední dobou prožíváte a celé fórum s Vámi? Hned zpočátku Vaší přítomnosti na tomto fóru jste totiž spoustu včelařů nepřímo urazil, pobouřil, viz řeči o "žemlových prasečinách", ať už v medníku nebo v plodišti, a tak dál. Kdybyste už od začátku do svého jednání vřadil dávku skromnosti, úcty, větší tolerance k jinému názoru a naopak vynechal absolutní jistotu nad svým kázáním, nemuselo se celé toto martýrium vůbec konat a mohla být ušetřena spousta zlé krve. Hlavně ta skromnost, ta Vám chybí velice, obzvláště pak, povážíme-li ji s délkou Vaší dosavadní včelařské praxe. Jsem dalek tomu říkat Vám, jak se máte chovat, nebo jak máte včelařit, jen hlásím, co se tu asi stalo. Ať se daří, Libor.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 41428


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Streit Pavel (78.136.176.104) --- 24. 2. 2010
Re: konferencni uroven

No, máte pravdu, některé výroky zde nebyly zrovna IN, proto se chci polepšit a pracuju na tom. Nechť se vám taky vede dobře. Zdraví P.S

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 41431


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu