78008

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


R. Polášek (85.71.180.241) --- 10. 7. 2010
Re: matka

"dobry den chtel byach radu před 14 dny sem vymenil matku ale ted sem zjistil že je trubcokladna jak mam postupovat dale?"

Viděl jsi tu matku teď ve včelstvu? Pokud ne, řekl bych, že nejpravděpodobnější je to, že v době přidání matky už byly ve včelstvu trubčice, ty matku zlikvidovaly už při přidání a ten plod je potom trubčic. Tuto verzi je třeba vyloučit, protože potom i přidání další matky nebude úspěšné, případně i kdyby bylo, včelstvo může být oslabeno tolik, že i s matkou bude zničeno v podletí vyloupením.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 45756


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu