77626

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


a.turčáni (94.229.32.130) --- 31. 7. 2010
Re: injekní stříkačka

Vážený p.St... vaše odezva na různé přidávací klícky nemá chybu,ale asi jste zapoměl na Savinovu,která podle mne je nejlepší.Bohužel dnes se nenajde výrobce a je to škoda.

Prečo si myslíte, že je najlepšia? Už len to, že potrebujete odobrať 1 plást, aby ju bolo kde vložiť. Už 20 rokov si vyrábam klietočky z obalu cukríkov Tic tac a tvrdím (je to len moja pravda, iný môže oponovať), že sú to tie najlepšie a najlacnejšie klietočky na skladobanie matiek v úľoch, pridávanie matiek (už som pridal nespočetné množstvo matiek) a zasielanie mladých matiek odberateľovi poštou. Výroba pozostáva z odrezania spodnej časti klietočky a vlisovanie dp tela obalu za tepla kovovej sieti s očkami 3x3 mm a opracovanie, zbrúsenie prečnievajúcich drôtov brúskou. Vrchnák obalu slúži na vloženie hustého cesta CMC a pri vypúšťaní medzi včely pootvorením uzátvoru.
Jedinečná pomôcka.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 46211


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu