77626

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


R. Polášek (85.71.180.241) --- 6. 8. 2010
Re:

"Me zase az tak nezaujala, profesionalove preferuji tuto barvu plastu, pri transportu do medaren a hlavne pri vytaceni vydrzi i dosti hrube zachazeni.I pri melacitoze vydrzi plasty vyssi zahrati a pri vytaceni to pak ustoji. "

Ta fotka je podexponovaná, fotograf si v málo osvětlené místnosti přisvětloval bleskem a on nebo automatika podexponovali, aby v odlesku od kachliček nebo na té hliníkové konvi nebyly přepaly. Pečlivý profík by pak sedl na 10 minut k Photoshopu a tu fotku aspoň zesvětlil, případně ještě vytáhl "ze tmy" příliš tmavé pasáže.
Ten plást mohl být klidně jen 2 - 3 x zaplodovaný a v reálu úplně světle hnědý....
Včelí plást je v tom směru navíc velice citlivý, podle toho, jak se jeden plást nafotí, může být úplně světlý i úplně tmavý, souvisí to geometricky s buňkami plástu, při určitém natočení a osvícení plást pohcuje prakticky všechno dopadající světlo, i když je jinak světlý.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 46345


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu