78021

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


streit.pavel (90.176.87.15) --- 26. 8. 2011
Krajské dotace Jihomoravského kraje

Dnes jse řešil jednu drobnost. Lonské mnou nabyté dotace. Z kraje mi loni došli peníze na nové úly. Předtím jsem jim odeslal kopie všech dokladů o zakoupeném zboží. Nyní mi přišel dopis v němž mě žádají opět o tytéž doklady. Jedna na číslo smlouvy 4808 - moje, a potom protokol k vyplnění na č.smlouvy 4848 jiného včelaře z obce Hovorany.Tak mi poslali smlouvy nové.

Co z toho plyne, at si každý včelař o krajské dotace podrobně projde všechny papíry které kraj rozesílal. Aby kolegové nepodepsali něco, co jim nepatří, či to, o co nemají zájem, nebo jiné nekalosti. Moje část smlouvy se nyní válí doma u jiného včelaře. Myslím si, že je to u kolegy Vykydala z Hovoran, protože já dostal část jeho smlouvy. Zdraví P.S

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 53778


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu